Z radością informujemy, że poszukujemy do naszego zespołu kandydatki/kandydata na stanowisko:

ACCOUNT  MANAGER

  • Miejsce pracy: Poznań
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Praca w godzinach 8:00 – 16:00 ( sporadycznie wg realizowanego projektu wydłużony czas pracy)
  • Praca od poniedziałku do piątku ( bardzo rzadko w weekend wg potrzeb)

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe tworzenie i prezentacja ofert sprzedażowych,
  • obsługa dużych projektów dla kluczowych klientów firmy (konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, projekty PR),
  • kompleksowy nadzór nad prowadzonymi projektami i podwykonawcami,
  • koordynacja pracy podwykonawców (obiekty konferencyjne, ekipy techniczne, studia graficzne, konferansjerzy, artyści, catering etc.)
  • stały kontakt z klientem na etapie przygotowania i realizacji projektu

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej lub eventowej
  • doświadczenie we współpracy  z klientami strategicznymi,
  • dobra organizacja pracy własnej i zdolność prowadzenia kilku projektów równolegle,
  • umiejętność tworzenia ofert i prezentowania ich u klientów,
  • umiejętność tworzenia szczegółowych kosztorysów do projektów i ich rozliczania,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego rozwoju dzięki zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym szkoleniom,
  • pełne wdrożenie w obowiązki oraz specyfikę pracy,
  • samodzielne stanowisko zapewniające wiele wyzwań zawodowych,
  • pracę z doświadczonymi współpracownikami w nowoczesnej i rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, premiowane za efekty wykonanej pracy,
  • pakiet benefitów (Multisport),

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest Rodan Event Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Opłotki 21 | NIP: 779247135. Pełna treść klauzuli informacyjnej i wymagane zgody znajdują się na stronie: https://klauzule-informacyjne.pl/rodan-rekrutacja/

Czekamy na Twoje zgłoszenie do dnia 09.04.2021!